| Brand | Juki |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Application | SMT Production Line |
|---|---|
| PCB Size | 460 X 400 |
| Condition | Original Used |
| Feeder Capacity | 120ea Fixed Feederbase |
| Quality | 100% Brand |
| Application | SMT Production Line |
|---|---|
| PCB Size | 510 X 510mm |
| Condition | Original Used |
| Warranty | 3 Months |
| Quality | 100% Brand |
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Condition | Original/used |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Condition | Original Used |
|---|---|
| Application | SMT Production Line |
| Component Size | 0603(0201)~33.5x33.5mm |
| Quality | 100% Brand |
| Warranty | 3 Months |
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Usage | Cutting Chip Mounter Reel Tape |
|---|---|
| Dimensions | Customized |
| Cutting Length | 10-110 Mm |
| Cutting Width | >800 Mm |
| Cutting Speed | 4m/min |
| Brand | Juki |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |