| MOQ: | 1set |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Woodencase |
| Delivery Period: | 10-20Workdays |
| Payment Method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100SET/Month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| PCB thickness | Min 0.6mm |
| Transport direction | Left to right/right to left (optional) |
| Transport height | 900±20mm (or customized) |
| Power supply | 100-230V AC (customized) single phase, MAX 100V/A |
| PCB size (L×W) | (50x50)~(350x250)mm |
| Machine size (L×W×H) | 1000×900×910mm |
| Function | Equipment used for connection between production lines |
|---|---|
| PCB thickness | Min 0.6mm |
| Transport direction | Left to right/right to left (optional) |
| Transport height | 900±20mm (or customized) |
| Power supply | 100-230V AC (customized) single phase, MAX 100V/A |
| Model No | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| PCB size (L×W) | (50x50)~(350x250)mm | (50x50)~(500x350)mm |
| Machine size (L×W×H) | 1000×900×910mm | 1000×1100×910mm |
| Weight | 70kg | 85kg |
| MOQ: | 1set |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Woodencase |
| Delivery Period: | 10-20Workdays |
| Payment Method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100SET/Month |
| Attribute | Value |
|---|---|
| PCB thickness | Min 0.6mm |
| Transport direction | Left to right/right to left (optional) |
| Transport height | 900±20mm (or customized) |
| Power supply | 100-230V AC (customized) single phase, MAX 100V/A |
| PCB size (L×W) | (50x50)~(350x250)mm |
| Machine size (L×W×H) | 1000×900×910mm |
| Function | Equipment used for connection between production lines |
|---|---|
| PCB thickness | Min 0.6mm |
| Transport direction | Left to right/right to left (optional) |
| Transport height | 900±20mm (or customized) |
| Power supply | 100-230V AC (customized) single phase, MAX 100V/A |
| Model No | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| PCB size (L×W) | (50x50)~(350x250)mm | (50x50)~(500x350)mm |
| Machine size (L×W×H) | 1000×900×910mm | 1000×1100×910mm |
| Weight | 70kg | 85kg |