| MAX PCB’s Capacity | 20 PCS |
|---|---|
| PCB Loading Time | Approx 20 Seconds |
| Transport Direction | Left To Right/right To Left(optional) |
| Transport Height | 900±20mm(or Customized) |
| Air Pressure | 4-6 Bar, MAX30L/minute |
| MAX PCB’s Capacity | 50 PCS |
|---|---|
| PCB Loading Time | Approx 20 Seconds |
| Transport Direction | Left To Right/right To Left(optional) |
| Transport Height | 900±20mm(or Customized) |
| Air Pressure | 4-6 Bar, MAX30L/minute |
| Name | Multi-Blade V CUT PCB Cutting Machine |
|---|---|
| Max Cutting Length | 100mm-Not Limit |
| PCB Thickness | 0.5-3.2mm |
| Feeding Speed | 0-500mm/s |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Juki |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Fuji |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |