| Machine Type | Automatic Solder Dross Separating Machine |
|---|---|
| Ixing Capacity Of Bottom Tin | 10KG |
| Mixing Heating Power | 1.6KW |
| Temperature Scope | 0-350℃ |
| Mixing Motor | 1φ 220V 90W |
| Name | Semi-automatic Capacitor Forming Cutting Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V AC 60Hz/50Hz |
| Size | L650*W480*H420MM |
| Weight | 35kg |
| Efficiency | 2500-3000PCS/H |
| Product Name | X-Ray Inspection Machine |
|---|---|
| Voltage Current | 90kv,10-200uA |
| Focus Size | 5μm |
| Imaging Area | 130mm×130mm |
| Tilt Angle | 0-90° Viewing Angle (45° To The Left And Right) |
| Product Name | X-Ray Inspection Machine |
|---|---|
| Voltage Current | 90kv,10-200uA |
| Focus Size | 5μm |
| Imaging Area | 130mm×130mm |
| Tilt Angle | 0-90° Viewing Angle (45° To The Left And Right) |
| Name | Automatic Capacitor Forming Cutting Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V AC 60Hz/50Hz |
| Size | 1500L*1000W*1500H(mm) |
| Weight | 450kg |
| Efficiency | 160-200pcs/min |
| Product Name | X-Ray Reel Component Counting Machine |
|---|---|
| Accuracy | 99.99% (0201) |
| Resolution | 3072*3072px |
| Max Inspection Speed | 7" ~ 17" |
| Pixel Size | 139μm |
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Hanwha |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Brand | Hanwha |
|---|---|
| Condition | Original/copy |
| Quality | Top Qualiy |
| Stock | Large |
| Packaging Details | Carton |
| Product Name | Automatic Soldering Solder Paste Mixer |
|---|---|
| Ability To Work | 500g*2 Tins |
| Running Speed | First Rotation: 800 RPM; Secondary Rotation: 600 RPM |
| Display Mode | Microcomputer LED Digital Display |
| Power Supply | AC220V 50/60Hz 180W |